İlişkiye Girmeden Hamile Kalınır mı?

İlişkiye Girmeden Hamile Kalınır mı?

Hamile kalma cinsel birleşme sonucunda gerçekleşen rastlantıya bağlı bir durumdur. Bu durum penis dölyoluna girmeden de oluşabilir. Fakat oldukça düşük bir ihtimaldir. Kadının bacakları arasına yerleştirilen penisin döl yolunun dudakları etrafına bırakacağı sperma, döl yatağı boynundan geçerek dölyatağına ve oradanda fallop borusuna erişebilir.

Fakat bu olayın gerçekleşme olasılığı inanılmaz derecede zayıftır. Sperma döl yatağı boynuna yakın bir yere düşecek olursa gebe kalma olasılığı çoğalır, Ancak yinede açıklanan biçimde penisin vajinaya girişi olmadan yaşanan cinsel ilişki gebe kalan bakire kızlara nadir de olsa görünür.

internetten salk

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook Twitter FriendFeed Google +

2 comments on “İlişkiye Girmeden Hamile Kalınır mı?

  1. selda yılmaz diyor ki:

    ben 5 aydır hamıleyım ve vajınusmus hastasıyım hamıle kalmak ıstıyorum esımle denemeler yapıyoruz ve esım vajınama bosaldı benım adet gununden 4 gun sonra hamıle kalabılırmıyım bu yontemle nolur bılgılendırın benı

  2. hasan diyor ki:

    Hocam merhaba.
    Nişanlım ile sürtünme yolu ile ilişki yaşadık cinsel organlarımız bir birine temas etti ve penisimden zevk suyu geldi ve bir müddet daha bu sekilde sürtünme yolu ile ilişkiye devam ettik.nişanlımin regl si 3 gun gecikti acaba bu şekilde yaşanan bir ilişkiden hamile kalmak mümkünmüdür.cok korkuyoruz bize aydınlatici bir bilgi verirseniz cok mutlu olacağız.
    Saygılarımla.