Tag: Yüz Ütüleme Yöntemi Fiyatı

Yüz Ütüleme Yöntemi Nedir?

Yüz Ütüleme Yöntemi Nedir?

Yüz bölgesinde kırışıklık, sünme, sarkma gibi bir takım sorunların ameliyatsız olacak şekilde gerdirilmesi ve cildin çok daha genç görünmesi için uygulanan bir işlemdir.Yüz ütüleme, radyo frekans dalgaları kullanılarak yapılan bir tedavi yöntemidir. .

Yüzünüz Gülecek!

Hem zararsız olan hem güvenli hem de kesin sonuca ulaştıran yüz ütüleme işlemi günümüzde sıklıkla uygulanmakta ve sonuçları genellikle yüz güldürücü olmaktadır. .

Yüz ütüleme işlemi yalnız yüz bölgesinde ki deformiteleri gidermek amaçlı değil, bölgesel yağlanma, kalça, göbek ve basen bölgesindeki yağlarında radyofrekansı sayesinde eritilmesinde kullanılan bir işlemdir. . Operasyonsuz bir işlem olan yüz ütüleme tekniğinde amaç, cildin yarım cm kadar altında olan kolajen madde üreten mezoderm hücreleri uyarmaktır. .Yani yeni kolajen üretimi sağlanmış ve yüz olduğundan daha genç bir görünüme kavuşturulmuş olur. .

yuz-utuleme

Tek Seanslık Çözüm

Bu uygulama tek seanslık olarak dikkat çekiyor. Yüz, gıdı ve boyun bölgesinde meydana gelen deformiteler bu teknik ile sadece 1 seansta giderilmektedir. . Yanak sarkması, kol sarkması, popo sarkması gibi problemler yüz ütüleme tedavisi sayesinde giderilebilir.